Про нас


Майстерня Сергія Печаткіна утворилася у 2012 році як невелике підприємство, яке займається виготовленням печаток та штампів. Починаючи з роботи з підприємцями та юридичними особами, ми постійно вдосконалювалися та розширювали своє виробництво. Асортимент печаток постійно поповнювався, і невдовзі ми почали надавати послуги лікарям, інженерам, адвокатам та нотаріусам. Сьогодні ми співпрацюємо з найбільшими виробниками аксесуарів для печаток Colop, Shiny, Trodat та готові запропонувати нашим клієнтам велику різноманітність як образів печаток, так і оснасток.


Ми виготовляємо також різноманітні штампи. На сьогоднішній день нашими штампами користуються клініки, торгові мережі, бібліотеки, навчальні заклади, ресторани та, звичайно ж, приватні особи. Нині про якість нашої продукції відомо у нашій країні а й її межами.


Ласкаво просимо до нас

Якщо у Вас є необхідність у виготовленні печаток або інших послуг, що надаються нами, ми чекаємо Вас у себе в офісі або оформіть замовлення скориставшись електронною поштою. Якщо Ви маєте постійну потребу у виготовленні печаток, тоді ми раді запропонувати Вам спеціальні ціни та умови.


Основним завданням наша компанія вважає надання всім нашим клієнтам можливість вибору з безлічі технологій, які ми маємо. Ми завжди готові до співпраці з Вами.